Süper mini Takip Cihazı

AG34T-5001 mICRO GPS – Süper Mini Uydu Takip Cihazı

Ürün Kodu : T 5001

Dünyanın en küçük Gps takip cihazıdır. AG34 ayrıcalığı ve profesyonelliği sayesinde, diğer tüm istihbarat teknoloji ürünlerinde de olduğu gibi Türkiye’de ilk defa tarafımızca satışa sunulacak bu ürün, dünyanın en küçük Gps takip cihazıdır. 38X38X12 mm boyutlarındadır. Tek bir şarj ile 120 saate kadar konum kaydedebilen harika bir üründür. ~5 güne kadar süreyle bulunduğu lokasyonları kendi hafızasına kaydeder. 2010 yılının beklenen ve yok satan ürünü Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de ilk defa AG34′te…

Cihazın en büyük özelliği ise G-Sensör modülü sayesinde hareketsizlik halinde uyku moduna geçerek pilden tasarruf sağlar. Tekrar hareketlilik algılaması ile birlikte otomatik olarak uyanarak lokal konum bilgilerini kaydetmeye devam eder. Bu sayede boyutuna göre rekor denebilecek sürelerde çalışabilmektedir.

Kendi kendinizin dedektifi olabilir ve tüm sevdiklerinizi gözetim altında tutabilirsiniz. Özellikle çocukların ergenlik çağında olası bir kötü alışkanlık kazanabileceği yerlere gidip gitmediğini bu cihaz ile belirleyebilir ve önleminizi zamanında alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Personelinizin mesai saati dahilinde işi ile ilgili mi, yoksa kendi özel işleri içinmi zaman harcadığını belirleyebilirsiniz. Aracınızın park edildikten sonra başkaları tarafından ikullanılıp kullanılmadığını veya daha kötüsü olası bir kapkaç olayına karışıp karışmadığını da bu yolla öğrenebilirsiniz. Bunun gibi sayısız örnek verilmek suretiyle hayatınızın her evresinde güvenliğinizi sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler :

Boyutları : 12x38x38 mm (Batarya dahil tüm boyutu)
Maksimum Batarya Dayanım Süresi : 120 Saate kadar
Uyku Modu : Var
Tetikleme (Uyku) Modu : G-Sensör
Tetikleme Tipi : Titreşim Algılası ile
Sistem Gereksinimi : Windows XP/Vista/2000/Windows7
PC Bağlantı :  USB 1.1 / 2.0
Raporlama Tipi : Word / Pdf – CSV / Html
Harita Üzerinde Gösterim : Evet
Haritalama : Google Map / Google Earth

Online satın almak ve detaylı bilgi için : www.arge34.com / www.minitakipcihazlari.com

Yoruma Kapalı.

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline