Tiny B30 Süper Mini Ses Kayıt Cihazı

Ürün Adı : TS-Market Edic Mini Tiny B30 – 300 Saat Ses Kayıt Cihazı

Ürün Tanımı : Ses Dinleme Cihazı , Casus Böcek , Gizli Ses Kayıt Cihazı , Böcek Dinleme Cihazı , Mini Ses Kaydedici , Mikro Dinleme Cihazı , Casus Kaydedici

tiny_b30_dinleme_cihazi
Teknik Özellikleri :
Ölçüleri : 10 x 26,5 mm
Ağırlığı : 7 gr
Kasa : Metal / Plastik
Kayıt Kapasitesi : 300 Saat / 17.920 Dakika (Max. Kayıt Süresi)
Hafıza Kapasitesi : 2 GB
Kayıtta Batarya Süresi : 70 Saat
Sese Duyarlı Konumda Batarya Ömrü : 190 Saat
Bekleme Konumunda Batarya Ömrü : 8,5 Ay
Pc Bağlantı : Usb 1.1
Frekans Aralığı : 100 Hz – 10 kHz
Hassasiyet : -64 dB
Kayıt Kaliteleri : 5,5 ; 8 ; 11 ; 16 ; 22 kHz
Sese Duyarlılık Özelliği : Var
Tarih ve Saat Programlanabilirliği : Var
Çektiği Akım : 7,3 mA – 17,6 mA
Pil : CR2032 3V
PC Programı : Ürün ile birlikte ücretsiz
Bağlantı Şekli : Usb Kablosu ile

AG34  Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır.


Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her anda pratik olarak kullanabileceğiniz bir üründür.


Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.


Mikro Mini Casus Ses Kayıt Cihazı

2006 Yılı Guinness Rekorlar Kitabında Yerini alan bir üründür. “En Küçük Ses Kayıt Cihazı” ünvanı ancak 2009 yılında elinden alınabilmiş bir üründür. Bu rekor; yine aynı üreticinin A31 isimli modeli ile ürettiği bir diğer mikro ses kayıt cihazı ile kırılabilmiş ve dolayısıyle mevcut ünvan bir kez daha tescillenmiştir. B22 Model gizli ses kayıt cihazının emsalsiz oluşu sadece 6mm kalınlığında olmasıdır. Bu özellik sayesinde ortamlara çok daha kolay yerleştirilebildiği gibi, kişilerin üzerinde de kullanım avantajı sunmaktadır. Ceket yakasına, omuzdaki vatka’ya yada astarının içine gizleme imkanı olduğu gibi, spor ayakkabı’dan laptop çantasına kadar değişik uygulama imkanları mevcuttur. Özellikle araba içinde ses kaydı gerekliliğinde kolay gizlenebilirliği sayesinde ön plana çıkmakta olan mini casus ses kayıt cihazıdır.B30 model ses kayıt cihazının farklılığı ise kullandığı CR2032 pil hacminden dolayı daha uzun batarya dayanımı sunabilmesidir.

Demo ve detaylı bilgi için randevu alınız.
Ürün istanbul içi aynı gün teslim edilebilmektedir.
Online satın almak için : www.arge34.com

Yoruma Kapalı.

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline